Jak Funguje Hromadné Nakupování

publikováno v: Návody, Tipy | 0

Princip skupinového – hromadného nakupování vznikl v USA v roce 2008 a je překvapivě jednoduchý, ostatně jako většina podobných převratných myšlenek. Koncept hromadného nakupování spočívá v tom, že je na internetovém portálu zveřejněna každý týden jedna nabídka služby či zboží za cenu, která je oproti běžné ceně nižší až o desítky procent. Aby se dodavateli vysoká sleva vyplatila, je nabídka platná pouze v případě, že ji objedná minimální počet uživatelů. Webové stránky SLEVMISTR.cz nabízí svým návštěvníkům hromadné slevy ve městech Přerov, Olomouc, Zlín, Brno, Praha, Ostrava a také na Valašsku.

Jak Získat Slevu

Hromadné slevy jsou v naprosté většině nejvyšší ze všech druhů slev, které firmy nabízejí (dosahují až 90%). Jelikož je maximální počet zájemců o konkrétní slevu většinou omezen, je dobré si pospíšit nebo případně přizvat i facebookové přátele, pokud si chcete akci užít společně. Pro prodejce se jedná o dobrou příležitost k propagaci svých služeb, takže většinou dostanete velmi kvalitní službu nebo výrobek.

Milujeme hromadné nákupy a hlavně obří slevy, které pro vás aktivně vyhledáváme. Vybírat hromadné slevy můžete z těchto hlavních kategorií: romantické POBYTY v tuzemsku i zahraničí, poznávací a adventní zájezdy, lázeňské pobyty apod. Další kategorií jsou super slevové akce na JÍDLO – tataráky, obří steaky nebo sladkosti a dorty. Pro ženy vybíráme nejlepší slevy na ZKRÁŠLOVACÍ služby, kosmetiku, péči o nehty či obličej atd. Najdete zde i ZÁŽITKOVÉ akce ve slevě, jako jsou kulturní, sportovní či adrenalinové akce nebo třeba paintball a seskoky padákem v akci. Máme pro vás i klasické ZBOŽÍ v akci, například hračky, dekorace, hodinky, vybavení domácnosti nebo levnou elektroniku.

Slevové Akce - Slevmistr.cz

Pro využití slevy jednoduše klikněte na tlačítko KOUPIT a proveďte platbu metodou, která vám vyhovuje. V okamžiku, kdy o akci projeví zájem minimální počet zájemců se sleva aktivuje a my vám zašleme na email slevový kupón – voucher, který si následně vytisknete a uplatníte u poskytovatele slevy. Pokud konkrétní sleva nedosáhne minimálního počtu zájemců, nikdo nedostane nabídku a uhrazené peníze vám vrátíme obratem zpět, takže zde není žádné riziko!

  • Každý týden Vám nabízím slevy až do výše 90% ve vašem městě, kterým se cenově nedá konkurovat.
  • Sleva se zaktivuje po dostatečném počtu zájemců, proto o slevě dejte vědět co nejvíce lidem ve vašem okolí, např. prostřednictvím sociální sítě Facebook či Twitter.
  • Pokud jste si vybrali z nabídky, klikněte na „Koupit“, vyplňte email, na který vám obratem zašleme platební instrukce k převodu vaší částky z bankovního účtu. Výzva k úhradě Vám bude zaslána v momentě aktivace slevy.
  • Za nákup slev získáváte bonusové kredity, díky kterým mátě levnější budoucí nákup.
  • Jakmile vaši platbu obdržíme, zašleme vám slevový kupón – voucher emailem. Voucher můžete rovněž najít po příhlášení do svého účtu na stránkách Slevmistra.
  • Slevový voucher si můžete vytisknout (k uplatnění stačí obvykle předložit kód na voucheru) a poté ho můžete darovat jako dárek nebo si ho jednoduše užít.

Rady Pro Domácnost – Jak Ušetřit Peníze?

Nenabízíme pouze nejvýhodnější slevy na pobyty, služby, zboží a slevové kupóny, ale i praktické tipy a rady na úspornější domácnost, lepší dodavatele energií apod. Každý si určitě klade otázky typu: Jak uštřit za plyn? Jak ušetřit za elektřinu? Jak ušetřit za topení? Jak ušetřit na daních? Slevmistr má na tyto otázky odpověď, sledujte náš magazín, do kterého příspívají odborníci praktickými radami, které vám pomůžou ušetřit nemálo peněz ve vaší domácnosti. Jsme zkrátka mistr na slevy ve všech oblastech a vždy přinášíme něco nového a zajímavého!

Náš portál informuje i o zajímavých soutěžích, kde můžete zkusit při nakupování štěstí nebo využít svou tvořivost a vyhrát hodnotné ceny. Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte hromadné slevy a novinky z našeho webu přímo do emailu. Takže přejeme příjemné a výhodné nakupování!

Napsat komentář