Co tu najdete?

Chystáme pro Vás nejzajímavější hromadné slevy a zvýhodněné nabídky z města Brna, Prahy, Zlína, Olomouce, Přerova a Valašska. Pro celou ČR pro vás vybírám slevy, které je možno zaslat e-mailem nebo nejsou lokálně omezené. Jsme rádi, když se Vám slevy líbí a zažíváte tak něco nového, exkluzivního a neobvyklého, protože o to tady jde. Nové zážitky, věci, chutě, vůně a navíc se slevou 20 – 90%.

Jak fungují hromadné slevy?

Hromadné slevy jsou v naprosté většině nejvyšší ze všech druhů slev, které firmy nabízejí (dosahují až 90%). Slevy se jmenují hromadné proto, že se automaticky aktivují až v okamžiku, kdy si slevu-akci zakoupí stanovený počet zájemců. Počet zájemců bývá omezen a hromadná sleva má obvykle přesně stanovenou dobu, do které je možné slevu využít. V případě atraktivních slev je tedy dobré si pospíšit!

Pro využití slevy jednoduše klikněte na tlačítko KOUPIT. V okamžiku, kdy o akci projeví zájem minimální počet zájemců se sleva aktivuje a my vám zašleme na email slevový kupón, který si následně vytisknete a uplatníte u poskytovatele slevy. Pokud konkrétní sleva nedosáhne minimálního počtu zájemců, nikdo nedostane nabídku a uhrazené peníze vám vrátíme obratem zpět, takže zde není žádné riziko ztráty peněz.

  • Každý týden Vám nabízím slevy až do výše 90% ve Vašem městě, kterým se cenově nedá konkurovat.
  • Sleva se zaktivuje po dostatečném počtu zájemců, proto o slevě dejte vědět co nejvíce lidem ve vašem okolí, např. prostřednictvím sociální sítě Facebook
  • Pokud jste si vybrali z nabídky, klikněte na “Koupit”, vyplňte email, na který vám obratem zašleme platební instrukce k převodu vaší částky z bankovního účtu. Výzva k úhradě Vám bude zaslána v momentě aktivace slevy.
  • Za nákup slev získáváte bonusové kredity, díky kterým mátě levnější budoucí nákup.
  • Jakmile vaši platbu obdržím, zasílám vám slevový voucher emailem. Voucher můžete rovněž najít po příhlášení do svého účtu na stránkách Slevmistra.
  • Slevový voucher si můžete vytisknout (k uplatnění stačí předložit kód na voucheru) a poté ho můžete darovat jako dárek nebo si ho jednoduše užít.