Jak Fungují Slevové Kupóny?


13.3.2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Návody,Tipy


Slevové Kupóny

Internetové obchody obecně nabízejí nižší ceny, než kamenné obchody, ale tato cena může být ještě mnohem výhodnější. Slevové kupóny (kódy) jsou výbornou příležitostí jak nakupovat levněji. Další možnost jak ušetřit jsou i slevové akce na určitý sortiment zboží nebo sezónní výprodeje. Slevmistr.cz vám přináší nejplepší slevy v českých E-shopech!

Jak Použít Slevový Kupón

Použití slevového kupónu na našem portálu je velmi jednoduché, nejprve si vyhledejete obchod, kde chcete nakoupit (Alza, Kasa, Rohlik) nebo zadejte konkrétní kategorii zboží (elektro, kosmetika, notebooky). Následně se vám zobrazí seznam všech relevantních slevových kuponů a akcí. Vyberte si položku a klikněte na tlačítko „odkrýt kód„, zobrazí se vám okno s kódem a odkazem na stránku E-shopu (viz obrázek níže). Na rozdíl od konkurenčních webů se zde nemusíte obávat žádné agresivní vyskakovací reklamy.

Ukázkový Slevový Kód 200 Kč na Kasa.cz

Zde si zkopírujte samotný kód, nejpraktičtější je celý text označit a použít CTR+C, čímž uložíte text do paměti. Poté stačí přejít do obchodu a před dokončením objednávky vložit kód do příslušného políčka, nejlépe pomocí CTRL+V nebo ho jednoduše ručně vepíšete. Pokud je kód v pořádku, příslušná částka se automaticky odečte od celkové ceny zboží ve vašem košíku. A to je vše, pokud máte stále otevřené vyskakovací okno s kódem, hlasujte prosím, zda sleva fungovala či ne. Můžete se zde také přihlásit k odběru nových slev emailem, aby vám již žádná výhodná nabídka neutekla.

Slevy X kupóny

Pomocí webových kupónů lze obvykle získat konkrétní procentuální slevu z celkové hodnoty nákupu, někdy i pevně stanovenou peněžní slevu například 500 Kč, kterou lze získat přímo, nebo jen při nákupu v určité výši. Setkat se můžete i s kupóny, které snižují cenu poštovného nebo garantují dopravné zdarma apod. Každý slevový kód (voucher) je jedinečný a je třeba dobře si přečíst podmínky, za kterých je možné kupón uplatnit. Tyto podmínky najdete vždy stručně vypsané na našem portálu.

Slevmistr.cz pro vás sleduje i aktuální akce a slevy v E-shopech, v tomto případě se jedná většinou o procentuální slevu na konkrétní sortiment nebo výrobek (např. sezónní slevy), kdy není potřeba vkládat žádný kód. Tyto slevy platí automaticky pro všechny návštěvníky, stačí přejít do obchodu a nakoupit. Náš portál informuje i o zajímavých soutěžích, kde můžete zkusit při nakupování štěstí nebo využít svou tvořivost a vyhrát hodnotné ceny.

Slevové Akce - Slevmistr.cz

Nabídku slev a akcí na portálu Slevmistr.cz můžete snadno vyhledávat podle konkrétního obchodu (Kasa.cz) nebo napříč všemi obchody podle kategorie zboží, které hledáte. Pokud se navíc zaregistrujete do našeho newsletteru, můžete pohodlně dostávat nejnovější nabídky vašich oblíbených obchodů přímo do emailu. Žádná sleva vám tak již neuteče!

Sledujte také náš online magazín, kde najdete aktuální články s podrobnými informacemi o nejzajímavějších akčních nabídkách a slevách v českých E-shopech. Takže přejeme veselé nakupování!

Komentáře